Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DOLUNAY'UN RÜYASI: RÜYADA ÇÖP GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dolunay
Yeni mezun/kadın/ilişkisi yok. Rüyamda memlekete gidiyoruz -Malatya-.Gittiğimizde benim orda arkadaşlarım varmış iki tane biri kız diğeri erkek ama ben onları normalde tanımıyorum. Beni bi cafe restaurant gibi bir yere götürüyorlar. Birlikte yemek yerken ben bir ara başka bir masaya gidiyorum. masada bir kız bir erkek var.arkadaş oluyoruz ama türkçe bilmiyorlar ingilizce anlaşıyoruz hatta kız polonyalı ve duymuyor onunla işaret dili ile konuşuyoruz.sonra bir ara müzik çalıyor dans ediyoruz, ben bir ara bizim masaya bakıyorum arkadaşlarım kalkmak üzere diğerleriyle vedalaşıp onların yanına gidiyorum ama nedense elimde bir çöp poşeti var ama atıcak yer bulamıyorum pembe sırt çantama koyuyorum.Dışarı çıkınca çöpü atmak istiyorum ama çöp kutusunun yanı çok kalabalık diye atamıyorum sonra annemlerle karşılaşıyoruz olanları anlatıyorum. Ve galiba sonra çöpü atıyoruz tam hatırlamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar. Hayatınızdan çıkartmak istediğiniz sorunlar size yapışıp kalıyor. Kurtulmak için çaba sarf ettikçe her şey daha çok üzerinize geliyor sanki. Rüyanız, ruh halinizi yansıtıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA