Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DMLA ROSE'NİN RÜYASI: RÜYADA DAMADIN DÜĞÜNE GELMEMESİ

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dmla rose
Kendi düğünümde damat düğüne gelmiyor arıyorum arıyorum ulaşamiyorum düğün sabahi evimizde hala yok arıyorum uykulu bir şekilde açıp uyuyakalmisim diyor tabi cildiriyorum küfürler edip senden bosanicam diyip kapatıyorum hemen eve geliyor evi başına yikiyorum ne bulursam firlatiyorum aglamaktan sesim kesiliyor bi anlık dışarı çıkıyorum nikah memuru gelip yeni yönetmelik evlilikten sonra da kesinlestirmek için imza atılıyor diyor imza atmıyorum bosancaz diyip gönderiyorum aglaya aglaya uyaniyorum uyandigimdada ağlıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, sizin içsel endişelerinizle ilgili bir rüya bu. Eğer bir sevgiliniz varsa ya da nişanlınız ondan tam emin değilsiniz sanırım ve korkularınız var. Bir şey için adım atmışsınız ancak karşı tarafla ilgili kafanızı kurcalayan sorular var. Rüyada ağlamanız bir sıkıntı atlatacağınıza işaret ediyor. Feraha çıkacaksınız. Ağlayan insan yüklerinden kurtulacak ve güzellikleri hayatına çağıracak dahil edecektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA