Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DKXCLFL'İN RÜYASI: RÜYADA ÜNLÜ BİRİNİ GÖRMEK

20.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dkxclfl
Rüyamda tehlikeli bir merdivenden aşağı indim ve daha sonra bir eve girdim orda birini bekliyormuşum. Daha sonra yüzünü görmediğim bir erkek geldi ve onunla asansöre bindim. Asansörde yerde oturuyodum ve yanımıza ünlü bir erkek oyuncu geldi. Asansöre birlikte bindiğim çocuk asansörden indi ve biz o oyuncuyla kaldık. Asansördeyken kendimi ünlü bir şarkıcı kadın olarak görüyordum. Yanımdaki adamla birlikte asansörden indik ve ağaçların olduğu bir yere geldik yerde dökülmüş ağaç yaprakları vardı. Ünlü oyuncu dediğim kişi beni sırtına aldı. O sırada başka bir kadın sanatçı gördüm ve oda fotoğrafımızı çekti. Ama o kişi fotoğrafımızın çekilmesinden rahatsız olduğunu sevgilisi olduğunu söyledi. Beraber yukarıya bir eve çıktık benimle konuşmuyordu. Beyaz bir masanın üstünde bir sürü harita gördüm. Rüyamda gördüğüm erkek oyuncu eskiden hoşlandığım bir erkeğe benzettiğim oyuncuydu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, aklından tamamen çıkarttığın eski bir konu yeniden gündeme gelecek. Sosyal çevrenden popüler biri de konuya dahil oluyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA