Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİYARDENİZ'İN RÜYASI-RÜYADA YAZ GELMESİ

16.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Diyardeniz
Merhaba rüyamda sahile yürüyüşe gittiğimde her yerde kar olduğunu görüyorum dizime kadar kar varmış orada bir çift görüyorum kartopu oynuyolar sonra bir anda polis gibi birileri geliyor ve birileri kardan mahsur kalmış bir sürü köpek salıyolar ve köpekler insanları aramaya çıkıyor sonra ben nasılda yorumu bulurum diyip eve gidiyorum bu sırada mevsim yaz oluyor eve gidip lacivert uzun bir düğün elbisesi giyiyorum yazlık , düğüne gidiyorum. Düğün büyük bir çadırdaymış beyaz renk ama içi bakımsız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızlık ve buna karşı mücadaleler var hayatınızda. Ve çevrenizde evliliklerini ya da ilişkilerini kurtarmak için mücadele eden insanları gözlemliyorsunuz.Kendinizi buna fazla kaptırmayın. Siz hayatın baharındasınız ve yakında yaz gelecek, gönlünüz çiçek açacak, mutlu olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA