Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİŞ'İN RÜYASI: RÜYADA DİŞİN SALLANMASI

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Diş
Konak gibi bir eve tasiniyorum evde konusmadigim iki kız da var merdivenlerden inerken biri çarpıyor ağzıma dişim çıktı diyorum yok diyor ben ısrarla elimle dişlerine bakıp sallıyorum,kanadı diyorum o da yok diyor. Bak buraya diyor kart gibi bir şey uzatıyor yansımaya bakıyorum on dişim kanıyor alt dişlerim ise oynuyor bir tanesini çekip elime alıyorum,elledikce dişlerimi salladikca dişlerim sallanıyor bir tane uzun dişimi saliyorum bakıyorum çıkıyor ellemiyorum elim dış ve ufalanmış dişlerle doluyor,sonra üst kata çıkıyorum,benim odama yatak yapiliyor Çok güzel diğer kızın yatagiymis benimki ufak ve sıradan ben öyle düşününce benim yatağımında yapıldığını görüyorum büyük yeni bir yatak aynısı,o arada annem geliyor oğlumda yatakta uyuyor tutturuyir bahçede uyusun diye anne bırak uyuyor burda zaten diyorum yok illa bahçeye çıkıp orada uyuyacak diyor o arada uyanır gibi oluyor çocuk,anne dişlerim hep döküldü baksana diyorum laftan anlamıyor,bahçeye çıksın uyusun diyor.o da hasta gibi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Deniz, diş ve diş eti ile ilgili sorunlar ya da gördüğünüz gibi durumlar ağzınızdan çıkacak şeyler konusunda bir uyarıdır. Ağzınızdan bir sırrı kaçıracak olabilirsiniz. Evde birlikte yaşadığınız ya da en samimi olduğunuz insanlarla ilgili kurduğunuz cümlelere dikkat edin. Kötü niyetiniz olmasa bile yanlış yerlere çekilebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA