Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİNİ SEMBOLLER GÖRMEK

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yılmaz Yıldırım
Rüyamda bir şah ya da güçlü siyah sakallı beyaz sarılı 35 yaşlarında biri var. Arkasında emrine amade hazırlolda bekleyen birileri var. Karşısında da sıralanmış bir grup var. Bu grup içerisinde çaprazdan ben duruyorum. Savaşa gireceğiz ve dehşet bir korku var içimde. Korkuyu hissetmiş gibi etrafında dönüyor ve göz göze geliyoruz. Gözünün biri beyaz. Beni karşısına alıyor ve bana bir kılıç veriliyor. Kılıcı sapından ucuna doğru süzüyorum ve tüm güzelliğiyle Zülfikarı görüyorum..?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anlatılanlardan etkilenmişsiniz. Tüm rüyalarınızda bu etkilenmenin izleri var. Dini inançlar daha küçüklükten insana öğretildiklerinden bilinçaltında derin izleri olan konulardır. Dini rüyaları sembolleri ile yorumlamak çok anlamlı değil. Ancak bazı özel bölgeler konumları icabı ile insanın arınmasını temsil edebilirler. Siz zülfikar yerine normal bir kılıç görmüş olsaydınız rüyanızın bir haberci yanı olacaktı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA