Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİLEK34'İN RÜYASI: RÜYADA NAMAZ KILMAK

08.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilek34
Merhaba ben bekar ve açık bir bayanım. Rüyamda evlencek olan başörtülü bir arkadaşım bize gelmiş başında kırmızı taşlı bir örtüsü var ama sanki alerji yapmış yanakları tahriş olmuş ver bi ben deniyim ortunu diyip başıma örttüm sonra ağır baya diyip çıkardım.gel benim odamda namaz kılalım dedim ona kendi beyaz dantel başörtü gösterdim ama örtü ütü de hafif yanmış neyse dedim örtüp namaza durduk ama kıblenin sağına doğru kıldık ve eksik kıldık sonra ben evden dışarı çıktım.Apartmanın bahcesinde tanımadığım genç bi adam bana bende ona dönük karsiliklo bi şekilde namaz kıldık bu seferde kıblenin sağına duruyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada namaz kıldığını görmek gönülden istenen şeylerin olacağını sembolize eder. Yakın zamanda evlenecek olan arkadaşınız gibi siz de mutlu bir yuva kurmak istiyorsunuz. Rüyanızda karşınıza çıkan tanımadığınız bir genç ile namaz kılmanız kalbinizden geçirdiğiniz şeylerin olacağını söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA