Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİLARA'NIN RÜYASI: RÜYADA TİMSAH SALDIRMASI

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilara
Merhaba, ben bu sıralar çoğunlukla rüyamda 3-4 yaşlarında tatlı bir erkek çocuğu görüyorum dünki rüyamda bir sahilde o erkek çocuğuyla el ele yürürken ilk önce timsah saldırdı ondan hem kendimi hemde çocuğu kurtarabildim sonra dev yunus balıkları karaya geldi annem arkamdan dikkat et dedi bense bişey olmaz zararı yok dediğimde tamam dedi daha sonra büyük dalgalar üstümüzü kapladı dalga inene kadar ben çocuğun ağzını kapatarak su yutmasın diye nefes almasını engelledim en son çok büyük bir dalga gelince nasıl yaptı bilmiyorum ama çocuk bizi kurtardı sahilde bir kaç kişi daha vardı. Bugün gördüğüm rüyada ise yine aynı çocukla yine aynı sahilde yürüyorduk ama bu sefer hava daha kapalıydı ben yürüdükçe kuma batıyordum en son boynuma kadar batmıştım ki rüya bitti. Sizce bu rüyaların anlamı nedir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Dilara, timsah, önemsenecek derecede güçlü ve korkulan bir düşmanı ya da düşmanlığı temsil eder. Böyle biri sana zarar vermek isteyecek, sen ona aldırış etmiyor gibi görünsen de düşmanlığının büyüklüğü karşısında hayrete düşeceksin. Diğer balıklar kısmeti işaret eder ancak yunus balığı korunmanın işaretidir. Rüyanız, ailenizin ve sizin her türlü kötü enerjiden korunduğunuzu söylüyor. Etrafınızda düşmanınız var ancak korunuyorsunuz. Siz yine de dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA