Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİC'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

28.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dic
Eski sevgilim şu an ki sevgilisiyle nişanlanıyordu,nişan sonrası herkes bizim karşı apartmandaydı,konuşuyorlardı eğleniyor gibiydiler,ben pencereden onları izliyordum hatta video ve fotoğraf çekiyordum,sonra 1 2 genç sürtüştü ve yaşı büyük bir erkek müdahale etti ve sonra da pencereyi kapatıp perdeyi çekti,birinin perdeyi hafif araladığını görüp hemen yere yattım ve sonra anlamadığım bir şekilde bizim evin salonuna geldi herkes,nişanlılar koltuğun arkasındaydı hatta ben koltuğun ön tarafında
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz rüya sizin bilinçaltınızdakilerin bir yansıması olup, haberci bir rüya değildir. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüyadır ve bu nedenle de bir yorumu yoktur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA