Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DHARMA S'NİN RÜYASI: RÜYADA ENSEST İLİŞKİ YAŞAMAK

04.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dharma S
Rüyamda perdeleri ışıkları açık olan herkesin görebildigi bir odada,gerçekte bana aşık olan bir adam ve dört beş çift daha ensest ilişki yaşıyorduk. Sonrasında kendimi bir otobüsün icinde buluyorum oradaki insanları tanımıyordum ve tüm esyalarım yerlerde, herkesin elinde. Benim icin özel olan anlamı olan her seyim kırılmış. Büyük bir utanç ve üzüntü içindeydim. Babamın bana aldıgı özel bir kolyeyi kurtarmaya çalısırken birkaç kişi eter koklatarak beni öldürüyordu ve utancım bittigi icin cok rahatlıyordum. Rüyam ne anlama geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada yaşanan cinsel ilişki genellikle içgüdüseldir. Ensest ilişki görülen rüyalarda küçükken yaşanan olayların etkisi olabilir. bazı şeylerden dolayı rüyalara girebilirler. Böyle bir ilişki yaşadıysanız rüyalarınızda karşınıza çıkabilir. Ergenlilk çağında salgılanan hormonlar nedeniyle bu tarz rüyalar görülebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA