Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DESMİRA'NIN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

01.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Desmira
Rüyamda büyük bir yılan görüyordum sarı karamel rengindeydi fakat böyle karın kısmı büyük ve iriydi bi yılan inceliğinde değildi bir kadın görüyordum ve bu yılan kadına zarar veriyordu kadın mücadele etti ve yılanı öldürdü yılandan geriye kalan parçaları temizliyordu etraf kötü bir durumdaydı insanlar temizlemeye çalıştı bi arkadaş grubumuz vardı rüyanın devamında çok güzel ve hayalini kurduğum bi okyanusa götürülüyordum ama normalde böyle bir hayalim yok ancak denizi çok severim fotoğraf çekiyordum teknemiz olmadığı için gezemedik muhteşem bir yerdi sonra kuş sürüsü görüyordum ve bu kuş sürüsü bizi bir yere götürüyordu anlamı nedir sizce
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, normalde yılan görmek paradır. Isırmadığı ve saldırmadığı müddetçe. Ancak kadına zarar vermiş. Bu arada kadın etrafınızdan tanıdığınız biri mi? Bu kişiye biri zarar vermek isteyecek ama sonunda kendi zararlı çıkacak. Eğer gördüğünüz kadını tanımıyorsanız bu sizin çevrenizden en yakınlarınızdan biri olabilir. Etrafınızdaki insanlar dikkatli olsun. Zarar vermek isteyen birileri var. Ama sonunuz güzel. Size yaklaşmak isteyen kişinin kendi ayağına dolanacak yapacakları.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA