Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DERYA'NIN RÜYASI: RÜYADA KURTÇUK GÖRMEK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Eve geliyorum salonda koltuğun altına girmiş bi yavru kedi var sarımsı . Mutlu oluyorum yanına gidiyorum. Vücudu yavru kedi vücudu fakat kafası yetişkin kedi kafası büyük baya. Benim normalde de muhabbet kuşum var rüymda da çoğalmış gibi heryerde muhabbet kuşu var . Kedi kuşumu yemesin diye tedirgin oluyorum bi bakıyorum kediler de çoğalmış heryerde kedi var ama hiç zarar vermiyolar kuşlara. O sırada mutfakta masanın altında yerde küçük kurtçuklar görüyorum 5 , 6 tane var. Bunlar nerden geldi diyorum anneme süpürgeyi alıp onların üstünden geçip temizlemeye çalışıyodum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Derya, kedileri seven bir insansan rüyan yoldan, dostlarından sevindirici haberler alacağını söylüyor. Kediyi sevmiyorsan çok yakınında ikiyüzlü ve kendini çok güzel gizleyebilen insanlar var demektir.Kurtçuklar, evinizle ve sizinle ilgili dedikodular yapıldığını haber veriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA