Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DERYA'NIN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Yatıyorum baaıma bısey vurarak uyndırıyor gozumu acıyorum yuvarlak bırsey havada kendılıgınden asılı duruyor ustunde. Amanerresulu yazıyor buyuk harflerle bu ne dıye bakıyorum arkataradını donuyor kocaman öksuz yazıyor aynı seyın arkasında aklıma annem gelıyor oksuzmu kaldım acaba dıyorum dızlerımın bagı coxuluyor korkudan aglıyorum ama bakıyorum annem gelıyor kım bu oksuz dıyorum sonra acaba banamı bısey olacak oglum oksuz mu kalacak dıyorum cok uzuluyorum ııcım acıyor bı an bır ev goruyorum cok kalabalık gıdıyorum herkes susuyor ne oldu dıyorum kımse ses cıkarmıyor ordan bır arkadasımı goruyorum yalvarıyorum nelu ne oldu dıyorum soyle oda bana dıyokı derya ılerde senı bır seye yanarken agıt yakarken goruyorum kardesın mı evladınmı bılmıyorum ama cok uzulecwksın dıyor ama sankı evlatlarından bırı kaybedecesın dıyor cok kahroluyorum bı an ruyamda suan bırtane oglum var gercek hayatta¿
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merak etmeyin, hiçbir şey olmayacak. Korku titreşimleri evrendeki kötü güçlerin ilgisini çeker, kötü rüyalar görürsünüz, hayatınıza bile kötülük yağar. Bu rüyalar bilinçaltı rüyaları, o nedenle gerçekleşmezler. Rüyanız haberci değil. Uyumadan önce banyo yapın, bol bol dua edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA