Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

DERS NOTU VERMEK

31.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Sevgili Yorumcu;emekli kadın arkadaşım önde ben arkada karşımızda masa gibi bir yerde oturmuş yazılı okumak gibi meşgul erkek öğretmenine elimizdeki ders notlarını vereceğiz.İlk notlar daha çok benim hazırladığım karışık gibi notları veriyoruz kadınla birlikte.Hoca onlarla ilgilenmiyor 2.notları alıyor daha iri yazılı Hoca:"Verdiğim dersin notları"diyerek kabul ediyor.Uyandığımda 3 haziran dendi.dendi. Yakaza hali derler ya söylendi sanki o tarih.Benim hazırlamadığım 2. notlar benimmiş gibi oldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizden büyüklerin becerilerinden faydalanacaksınız. Hayat size onların emekleri ile ödül verecek. Bazen bizim kafamız karışık olduğunda yakınlarımız bir cümle sarfederler ve bizim yolumuzu ışıklandırırlar. Belki de bu kadın sizin yolunuzu ışıklandıracak. Verilen tarihi önemsemek lazım. Bu tarihte gelişecek olaylarda geri planda kalın, her şey sizin hayrınıza olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA