Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DERDOR'UN RÜYASI: RÜYADA DİLENCİ GÖRMEK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen derdor
Kapıyı ayaklarından tamamen engelli sürünerek ilerleyen birisi çaldı. Dileniyordu. Kapıda görünce çok korktum hemen yüzüne kapatma ihtiyacı duydum. Kapıyı kapatmama engel olmaya çalıştı ancak her kosulda zorlanarak da olsa kapattım. Sonrasında üzüldüğümden ziyade korktugum için bir miktar para vereyim dedim cuzdanı mı açtık ve 20 tl yi ona vermek için balkona çıktım. balkonun kenarından ilerlerken ona seslenince kafasını kaldırdı ve yüzü tek bir hareketle tamamen başka birisine dönüştü. yani kafa sallayarak tamamen başka birisi oldu ve ayaklandı aynı zamanda. Parayı uzattım kendisine korkuyla çok da korktugumu belli etmeye çalışarak. parayı alırken elimi tutmaya çalıştı o tutmaya çalıştıkça ben çektim baktım olmuyor elini çekmesi için ısırmaya calıstım. Sonra birşey demeden gitti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birçok insanın bilmek istediği bir konuyu biliyorsun. Çok gerekli olmadığı halde sırf iyilik yapmak için bildiğin bu durumu başkalarına söylememeyi tercih edeceksin. Rüyan, bunu yapmamış olmanın senin hayrına olacağını söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA