Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEPRESYON'UN RÜYASI: RÜYADA BALON GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Depresyon
Kuzenim ve ben birlikte bir yere gidiyoruz oraya bizi Ananem götürüyor ama sonra Ananem bir işini halletmek için gidiyor. Biz kuzenimle ilerlerken birden bir deniz çıkıyor karşımıza hava kararmak üzere kafamizi kaldırıyoruz her yer balon bir sürü desen desen balonlarin tam ortasında ise kocaman devasa bir balon var onun da içinde yüzlerce balon var. Bütün balonlar denize iniyor hava aydınlanıyor bende suya koşuyorum kuzenimle hem yüzüyoruz hem balon yakalıyoruz. Aynı rüyada bir de uzak uzun zamandir görmediğim yanımdaki kuzenimden farkı halamın kızını görüyorum oda ikiz hamileymis ve herkes maşallah diyip duruyordu bebek olması gereken değerlerin çok üstünde çok sağlıklı diyip gülüyorlardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Balonlar mutlu edici haberleri simgeler ama bunlar çoğu kez ya yalan ya da gelip geçici şeyler olurlar. Gerçekten bir hamilelik haberi alabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA