Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DENİZKİZİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Denizkizi
Rüyamda 2 aydır ayrı olduğum erkek arkadaşımı gördüm. Normalde beni her yerden engelledi ama rüyamda kaldırmış oluyor ve profil resmine başka bir kadınla siyah beyaz renkli sarmaş dolaş resimler koyuyor çok şaşırıyorum nasıl olur diye nerden buldu nasıl oldu diye çok üzülüyorum ağlıyorum. Kadının biraz yaşı var gibi hatta ondan daha uzun duruyor o dikkatimi çekiyor sanki dış çekim yapılır gibi yüksek yerlerden fotolar var. Sonra hemen kız kardeşine mesaj atıyorum ondan beni sildiniz hepiniz vs diye sonra onu o kadınla görmeye devam ediyorum başka başka bir kadınmış gibi bi fotoğrafta siyah saçlı bi fotoğrafta bakır renkli saçlı olmuş oluyor. İkisi de bir masada oluyorlar kızın ailesi falan var sanırım nişanlanıyor. Öyle içli ağlıyorum ki gerçekte uyanıncada sanki gerçekten ağlamış gibi duruyorum. Rüyamda ne yapacağımı bilmiyorum şimdi hayatıma nasıl devam edeceğim ne yapacağım deyip duruyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Selma, bu rüya bilinçaltınızın ürünü, haberci bir rüya değil. Siz eski sevgilinizi hala unutamamışsınız ve sürekli onu düşündüğünüz için rüyanıza girmiş. Korkularınız var bir gün onu başkasıyla görür müyüm korkusu. Ancak bu korkuyla yüzleşmeniz gerekiyor. Çünkü ayrılmışsınız ve eski erkek arkadaşınız kendi hayatına bakıyor artık. Sizinde öyle yapmanızı tavsiye ederim. Onun profiline bakıp engeli kaldırmış mı, hayatında biri var mı diye düşünüp durmayın. Böyle düşünüp bakmaya devam ederseniz bu rüyalarınız devam eder..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA