Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DENİZ KIZI'NIN RÜYASI: RÜYADA GELİNLİK ALMAK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz kızı
Rüyamda geçen yıl evlenmiş akrabamın evleneceğini görüyorum.değişik yazılı,güzel koyu pembe bir davetiye okuyorum.Akrabama düğünde kendiminde beyaz gelinlik giyeceğimi söylüyorum.o sırada aldığım gelinlik geliyor aklıma ip askılı beyaz içine beyaz güzel bir gömlek giymek istiyorum ve düğünü olacak akrabamdan öyle gömlek istiyorum Ve diyorum ki ben gelinlik giymeyecektim ki zaten kıza ayıp olur o beyaz ben beyaz şaka yaptım ben başka bir şey giyeceğim diyorum ve gerçektede aldığım yeşil gömleğim geliyor aklıma onu giyecektim diyorum.Ama gelinliği ne için aldığımı bilemiyorum o esnada.Sonra eve gidiyorum ölmüş Annanemi gerçek gibi yaşıyor görüyorum ama midesinden hasta Korktuğu için doktora gitmiyor. Eve jandarma geliyor annanemi jandarma arabasıyla doktora götürecek önce arabaya annanemi bindirip arabanın içinde düşmesin diye tutacak yerlerini anlatıyorum.Sonra dayanamayıp bende yarı yola kadar onunla gidiyorum ve yarı yolda inip tanımadığım birinin evine gidiyoruz kahvaltıya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Selma, evli misiniz bekar mı? Keşke durumunuzdan biraz bahsetmiş olsaydınız. Gelinlik görmek, giymek, almak genelde bekar kişiler için evliliğe yorumlanır. Bir evlilik teklifi alabilirsiniz eğer bekarsanız. Bu rüya diğer bir açıdan sosyal çevrede ön plana çıkacağınızı ve bir sürpriz alacağınızı güzel gelişmeler yaşayacağınızı anlatıyor. Anneanneniz öleli 2 yıl olmadıysa ruhu sıkıntıdadır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA