Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DENİZ'İN RÜYASI: RÜYADA ÖRÜMCEK GÖRMEK

29.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deniz
Rüyamde eski kayın babamın boşandıgım kişinin babası iş yerine gidiyorum iş yerinin girişi camurlu selam verip iceri giriyorum ve depolaRINDAN BİR TANE oyuncak bir bebek gibi bir şey alıyorum kendi kendime neden bunu aldım gibi sorular soruyorum fakat bir şey demiyorlar ve onunla ordan cıkıp bir market gibi bir yere gidiyorum fakat oyuncagın icinden kücük kücük örümcekler cıkıyor etrafa dökülüyor daha sonra temizleyip yine o oyuncakla evime gidiyorum eşime gösterirken yine icinden kücük kücük örümcekler dökülüyor fakat altında kova oluyor ve suyun üzerinden toplayıp atıyorum bu arada tiksiniyorum fakat korkmuyorum ve hic birini öldürmeden elimle toplayıp dışarı atıyorum yorumlarsanız sevinir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Örümcek, kötü enerjilerin, bazen de maddi sıkıntıların habercisidir. Ama bu rüyada negatif enerjileri simgeliyor. Bu enerjiler üzerinize yapışmış ve rüya sizi uyarıyor. Sanırım nazara uğradınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA