Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMMED'İN RÜYASI: RÜYADA KARANLIK PİS YER GÖRMEK

29.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demmed
Arkadaşımın rüyasını aktarmak istiyorumönceden aynı yerde çalışıyorduk ben başka yere gittim o da ucretli izinde... Çok değişik bir yer karanlık etraf.igrenc insanlarla dolu... Ben o ve tanımadığım bir adam varmış,üçümüz yemekhaneye gitmisiz ama çalıştığımız yer değilmiş.Tavuk döner vs varmış.Once parasını odemisiz sonra pis karanlık berbat korku tüneli gibi yemekhaneye gitmisiz,bir tane kadın gelmiş arkadaşım bak seni kiskanmis aynı senin kıyafetini giymiş demiş bana.Arkadasim da beyaz yelek ve topuklu ayakkabı giymiş.Benim gibi gönderilen erkek iş arkadaşımız ise bizim zamanımızda tek siyah yelek vardı zaman değişti demiş.Yorumlarsaniz çok sevinirim,çok.merakettim isimizla alakalı olduğu aşikar umarım güzel şeyler olur.Allahrazi olsun sizden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız sizinle birlikte tekrar çalışmak istiyorsa bu bilinçaltı rüyası olabilir. Eğer bunu canı gönülden içinden geçirip düşündüyse rüyasına girmesi çok normal. Öyle değilse eğer, arkadaşınızın işiyle ilgili hoş olmayan durumlar, bir paranın kaybı ya da heba olması durumu söz konusu olabilir. Konu direk olarak sizi ilgilendirmiyor ama işin içinde olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA