Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMİR'İN RÜYASI: RÜYADA HOŞLANDIĞI İNSANI GÖRMEK

15.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demir
Rüyamda hoşlandığım hocayı camide buluyorum bakıyorum ki namaz kılıyor bir tane de imam var sonra yanına oturuyorum bende tam.diyor ki etraf ne güzel yemek kokuyor bana bulup getir diyor sonra bir duraktayız bu hoca da var bir otobüs geliyor ve ben o otobüse yer olmasına rağmen binmiyorum durakta hoşlandığım kişi de var artık niye binmediğimi bilmiyorum sonra yürüyorum karlı yollar filan,gideceğim yerden çok uzaklaşıyorum sonra orda bir imam bana yardımcı oluyor yanlış gelmişsin diyor yani burdan da gitsen olur ama yol uzar diyor arabayla geri gitmeyi düşünüyorum artık yürüyerek değil.rüyanın ikinci kısmında bu kez hoşlsndığım kişi bir tane dondurma veriyor elime git aynısından 10 tane bul gel diyor öğrencilerine dağıtacakmış.o kadar zorlanıyorum ki aynısından Yok. markette benzerini alıyorum on tane orda yardımcı oluyorlar yine. Sonra okula ona ulaştırmaya çalışıyordum ama sonunu hatırlamıyorumkendisi din kültürü öğretacil cevap.kendisini bir aydır görmüyorum:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız bilinçaltınızla ilgili. Onu çok düşünüyorsunuz. Düşündüğünüz zamanlarda size onu hatırlatan şeyleri görüyorsunuz. Onun da sizden hoşlanması için elinizden geleni yapmaya hazırsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA