Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMİR'İN RÜYASI: RÜYADA BEYAZ FASÜLYE GÖRMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demir
Rüyamda çalıştığım okulda etkinlik varmış herkes bir şey pişirecekmiş sanırım ben kuru fasulye yemeği yapacakmışım beyaz kuru fasulyeleri leğene boşaltıyorum dibinde toz vs vardı onları filan iyice yıkıyorum.sonra hoşlandığım hoca geliyor bize.kafamda yara var acıyor diyor bir düğünde düşmüş. Sonra rehber hocamız da oluyor sarı tişört var üzerinde adamın önünde domates doğruyorum hoşlandığım hoca diyor ki domateslerin kabuklarını iyice soy da doğra diyor sonra bayan arkadaşın börek yaptığını görüyorum gözünde de siyah gözlük vardı normalde siyah gözlük takmıyor hiç. Okula gittiğimde hoşlandığım kişiyle beni bir şeye dahil etmediklerini gördüm okul boştu kimse yoktu yani yiyecek vs verme olayına dahil değildim gibi hayrolsun inş acill yazın lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beklediğiniz bir şey var, ancak kararsızlık içindesiniz. Bu kararsızlık sizi fazlasıyla üzmüş. Çoğu zaman kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Birisinden tahmin etmediğiniz güzel sözler duyacak, şaşıracaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA