Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMETDEMET'İN RÜYASI: RÜYADA PİS TUVALET GÖRMEK

20.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demetdemet
Elimde büyük mika bir bardak oğluma su alacakmisim wc giriyorum lavabonun içinde iki adet büyük bok var tiksiniyorum,nasıl su alacağım diye düşünürken eski işyerindeki bay arkadaşlarım beliriyor biri arkamda kalıyor diğeri wc girip hortumla bana şu verecekmiş,pistir bu su nasıl icsin diyince hortumun ucunu yıkıyor ve suyu nefesiyle çekerek bardağa uğrasa uğrasa suyu dolduruyor ağzına kadar.Alip dışarı çıkıyorum yokuş yukarı çıkarken aşağı doğru da çoğunluk bayan iniyor kapalılar çoğu,elimde sarma tabağı da var eziliyor sarmalar,kızıyorum yavaş olun diye.Sonra kavgalı olduğum bayan arkadaşı görüyorum,kardeşi bana tavır almış ben tam kıza Sarılicakken ablam anlattı her şeyi diyor beni rencide ediyor.Bide hamile ya da kilo bı bayanla aynı evde farklı odalarda kaliyormusiz.Umarim yorumlarsiniz.tesekkurler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, pis tuvalet görmek; ailenizin evinde sıkıntılar, sorunlar ya da benzer kaygılar olduğuna işaret ediyor. Bu olayları konuşacaksınız. Diğer gördükleriniz ise bilinçaltınızın ürünü.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA