Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DELİBİLE'NİN RÜYASI: RÜYADA İNEK GÖRMEK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Delibile
Rüyada köyde birilerinden kaçıyorum ama kim olduğunu bilmiyorum. Bizim köyde biraz aklı dengesi yerinde olmayan bi adam vardı.O adam bi inek sürüsü otlatiyormus bende o sürünün içinden gecip gidiyordum ki bana bir şey sordu şimdi hiç hatirlamiyorumsordugu konuda iddialastik ve ben kazandım tamam al bu sürü senin olsun deyip 50 inekli sürüsünü bana verdi.inekleri orda bıraktım.Sonra patikadan geçip caminin kenarında gerçekte yol yok ama oradan aşağı yola iniyorum. Çok yaşlı bir amcanın elinde bir ip bağlı inek sürüsünün içinden kendi ineğini çekmeye çalışıyor inek onunmuş. Dedim ki amca o inekler artık benim ama önemli değil senin ineğini verebilirim sana dedim ve ipi beraberce çekip amcaya ineğini verdim amca memnun oldu ve gitti. Amcayı da hayatımda ilk kez rüyamda gördüm. Anneme durumu haber vermeye gittigimde annem fazla sevinme sürü dışarda kalmış sen yanından ayrılınca kurtlar yemisler 12 tanesine yaşıyor köylüler öyle görmüş deyip burun kivirdi. Ruyamı yorumlr misiniz lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Remziye, siz bir işin peşine düşeceksiniz. Maddi olarak sizi çok rahatlatacak, verimli ve bereketli bir şey bu. Ama yakalamak pek kolay olmayacak gibi görünüyor. Aslında kolay olacak ama biraz sizi uğraştıracak desek daha doğru olur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA