Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEĞERLİ TAŞA SAHİP OLMAK

15.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek Adalı
Üç arkadaş ve benim küçük kardeşim birlikteydik. Geceydi ve ben Marmara Denizinin yakınında bir evin en üst katında ufak kulübe gibi bir yerde oturuyordum ve elimde çok parlak beyaz bir taş vardı. Karşımda yükselmekte olan Ay ve bir de ada vardı. Taşı gökyüzüne doğru tuttuğumda Aydan daha da parlak oldu gece. Ardından sabah oldu.Biz birinden para almaya gittik.Sonrasında dışarıya çıktığımızda her yeri seldi. Biz yürüdükçe basacağımız yerler kuruyordu. Ardından bir tramvay geldi ve çok küçüktü. Binemedik ve orada uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstanbul ile ilgili bir gelişme sizin çok büyük bir şans elde etmenize neden olacak. Herkes sizin bu şansınıza gıpta ile bakabilir ama kimse, gerçekte ne kadar büyük bir kısmetin eşiğinde olduğunuzu anlamayacak. Bu işte bazı gizemler var, siz onlara takılıp kalacaksınız. Eski arkadaşlarınızın bulunduğu, eski bri gruba dahil olabilir ve geleceğe dair bazı vaatler elde edebilirsiniz. Bunlar geçici şeyler. Aklınızı buna takmayın, ilahi güçler sizin yolunuzu açmışlar, sorunları temizlemişler. Bu rüya çok güzel bri geleceği temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA