Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DDOGU'NUN RÜYASI: RÜYADA BEBEK SAHİBİ OLMAK

23.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ddogu
Rüyamda bi bebek vardı bebeğin nasıl geldiği belli değil kimin olduğu belli değil ama bebek bende bana geliyo yeni doğmuş bi bebek kucağımda yolda yürüyoruz eve gitmeye çalışıyorum hatta benek yere düşüyo kaldırıyorum hiçbirşeyi yok alıyorum kucağıma yürüyoruz yine bana acıktım diyo hamburger yemek istiyorum diyo bu bebek ben yürürken aynı zamanda büyüyo eve gidiyorum evde annem var komşular var bir de annem kucağına alıyo bebeği soruyo bana kimin bu bebek diye benim değil diyorum bi anda geldi diyorum test yaptıralım o zaman diyo tamam diyorum çünkü benim değil bebek eminim bebek bi anda büyüyo yürümeye başlıyo mutfağa gidiyo sandalyeye oturuyo bişeyler yemeye başlıyo yanına gidiyorum neden geldiğini soruyorum cevap vermiyor gelişinin anlamı iyi birşey mi diyorum evet diyor burdada uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evliyseniz gerçekten de bir bebek sahibi olabilirsiniz. Eğer evli değilseniz, çok güzel haberler alıp bazı konularda gönüllü emek harcayacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA