Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DAVUT KURT'UN RÜYASI- RÜYADA GİZLİ BÖLMEDEN EKMEK YEMEK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Davut kurt
Rüyamda askeri bir uçağa biniyorum tek değilim ama kimseyi görmüyorum daha sonra paraşüt ile atlıyoruz yarı açık bir orman gibi bir alana iniyoruz toprağa gizli bölmeler açılmış hepsinde çok küçük yazı ile kodlar verilmiş ben 426 diye çukura yönelip kapağı çevirerek açtığımda bir torba içerisinde tek öğünlük yemeği yiyoruz gizli işaretler bizi silahlarımızın olduğu yere yönlendiriyor tam yolu yarılamışken ejderha gibi yaratık saldırıyor tabancalarla Ateş ediyoruz silahları alamadan uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke işinizi ve yaşınızı bilseydim. Bu rüya gizli bir görevden kazanılacak parayı temsil ediyor ama elbette bilgisayar oyunları oynayacak yaşı geçtiyseniz. Tek öğünlük yemek, sürekli bir gelir olmayacağını söylüyor, bir işi yapıp karşılığında para alacaksınız. Verilen rakamlar bununla ilgili ipucu olmalı ama rüya gerçekleşmeden anlamanız mümkün olmayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA