Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

DAVETE KATILMAK

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen siyah
Ticaret odası başkanı evinin bahçesinde bir yemek daveti veriyor bizde ailemle oradayız sonra birşey oluyor biz resim dosyası gibi bir dosya ile ayrılıyoruz. merdivenlerden inerken sanki kapadokyada biryerdeyiz dar pencereden dışarısı öyle gözüküyor. merdiven basamakları okadar yüksek ki eşim elimden tutuyor arkamda annem var en arkada da vefaat etmiş olan babam var. hamileyim eşim ve annembana bende anneme dikkatli inmesini söylüyorum. babam dimdik sessiz bir şekilde iniyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Durumunuzu bilmiyorum ama bu rüya yüksek mevkide insanlardan iş veya para konusunda destek göreceğinizi haber veriyor. Yaşamınızın maddi kısmı için yeni bir sayfa açılacağını söyleyebilirim.O makamda iken herşey size çok kolay olacakmış gibi gelebilir ama her güzelliğin bir zorluğu olacaktır, unutmayın. Bir süreç lazım ve biraz da itinalı çalışma. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA