Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DARK'IN RÜYASI- RÜYADA DEMİR YOLDAN İLERLEMEK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dark
2 kişi denize girmek için çok büyük bir yamaçtan aşağıya iniyoruz. Denize uzanan demirden eski paslanmış anca tek kişinin yürüyebileceği demir yolda hem denize girmek hemde bakmak için arka arka gidiyoruz. Demir yolun ortasındayken deniz dalgalanıyor büyük bir dalga bize vuruyor hemen geri çekiliyoruz. Karaya çıkarken dizlerimize kadar kum yada çamura batıyorduk ama sonunda çıkabilmiştik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı gerçeklikleri ailelerimizden öğreniriz. Ve bunları hayatımızı güvende tutmak için tercih ederiz ya da kullanırız. Demir de güvenli, sağlam ve emniyetlidir. Ne kadar eski bir yöntem olsa da rahata çıkmak için böyle bir tercih yapacaksınız. Ancak şartlar bu kez zorlu, kader size izin vermeyecek; yarı yoldan döneceksiniz. Ama neyse ki zarar görmüyorsunuz, sadece bu işin bir karı da olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA