Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DALGALAR İLE İLGİLİ'NİN RÜYASI: RÜYADA DALGA GÖRMEK

21.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dalgalar ile ilgili
Rüyamda okul bahçesinde bulunuyordum, benim gibi bir çok kişi vardı herkes normal teneffüs yapıyordu, birden deniz kabardı kocaman dalgalar üstümüze gelmeye başladı okulun bahçesini de kalın buzlar kapladı etraf soğuk, dalgalar hızlıca geldi ve 4 metre civarında olan dalga bana çok kuvvetli bir şekilde çarptı fakat ayaklarımı yere sağlam basıp yere düşmedim geriye savruldum dimdik ayakta durdum ikinci kez büyük bir dalga çarptı yine yere düşüremedi çevremde insan kalmamıştı dalgalar götürmüştü fakat ben her seferinde dalgaya kafa tutup yere düşmüyordum 7-8 defa bana çarptı ve yere yıkamadı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, tam huzurlu bir hayatı buldum dediğinizde üzerinize gelen bazı sorunlardan etkilenecek, endişeye düşeceksiniz. Neyse ki sorun olmayacak, siz zarar görmeyeceksiniz. Merak edecek bir şey yok. Ayaklarınız yere sağlam basıyor her seferinde sorunlardan kurtulmayı sıyrılmayı biliyorsunuz. Düşseniz de ayağınız yere sağlam basıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA