Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

DALGA GÖRMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyacı
Rüyamda ölmüş anneanem tanımadığım bir kadın ve abimle denizkenarı kayalıkların üzeirnde duruyoruz dalga kayalıklara çarparken birden dalgalar kabarıyor ve üzerimizden geçip gidiyor hatta dalganın altında kalmama rağmen sırılsıklam ıslanmıyorum.abim daha yukarı biryere gidleim diyor baraka tepesine ama değişik sarı branda var abime anneamle diğer kadın nerde onlar arkadamı kaldı diye söylenirken dalganın farklı bir taraftan yanlamasına bize doğru geldiğini gördümdalga bizi takip ediyor gibi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda zorunlu bir değişim söz konusu. Olayların gelişimi sizi korkutabilir ve kendinizi sakınmak zorunda hissedebilirsiniz. Ancak kadersel gelişmeleri durdurmak mümkün değildir. En doğrusu olanı, olduğu gibi kabul etmek ve sızlanmak yerine şükretmektir. Bu değişim geleceğiniz için gerekli. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA