Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CÜNEYDULLAH'IN RÜYASI: RÜYADA İLGİ GÖRMEK

15.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cüneydullah
Öncelikle çok teşekkür ederim Kahin hanım. Yorumlarınızı severek ilgiyle takip ediyorum. En büyük hobim yorumlarınızı okumak. Birkaç ay önce gördüğüm rüyam şöyle. Yatakta uzanmışım. Tanıdığım bir bayan mavi bir yorganı üstüme örtmüş düzeltiyordu. Benimde hoşuma gidiyordu. Annesi yanımızda ayakta hafif kızgın bakıyordu. Bir de sorum olacak. Rüyada aklıma sessiz sedasız bir tarzda bir şey geliyordu sanki. Bu aklıma gelen şeytani vesvese midir yoksa Rahmani bilgi mi. Nasıl ayırt ederiz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlgiye ve sevgiye ihtiyaç duyduğunuz bir dönemde olmalısınız. Bilinçaltınızın sizi mutlu etmek için yazdığı bir senaryo bu. İkinci kısımla ilgili ise şunu söyleyebilirim: Bu tip rüyaları genelde okuduğumuz, izlediğimiz ya da dinlediğimiz bir şeyden etkilendiğimizde görürüz. Şeytan soyut bir kavramdır, maddi bedenle tasvir edilmesi sadece bu dünyaya ait. Böyle şeylerle ilgilenmeyin. Çünkü korku merkezi bir kez titreştiğinde beyin sürekli korku üretir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA