Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CUMHURBAŞKANI GÖRMEK

06.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüya3575
Rüyamda cumhurbaşkanı oturduğum şehire geldi herkes alkışladı eşim ve bende kaldırımda alkışladık sonra c.başkanının arabası yanımıza yaklaştı durdu indi bizimle tokalaştı bende alkışlamak için yere bıraktığım telefonumu aldım ama yerde benim tel.den bir tane daha vardı kendi tel. bulup aldım resim çektirdim güzl çıkmadık sonra tekrar tekrar çekildik taki güzel poz yakalayana kadar.sonra cumhurbaşkanı için hazırlanan sofranın başına geçtik yedik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sadece sizi değil, çevrenizdeki pek çok kişiyi ilgilendiren bir devlet işi olumlu sonuçlanacak. Belki, develetin kurumlarından belli kesimleri ilgilendiren kararlar çıkabilir. Bu süreçten elde edebileceğiniz şeyler sizin çabanızla orantılıdır. Şansınız yaver giderse çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Haberleri doğru değerlendirin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA