Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ÇORAPSIZ OLMAK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Bir bankada işe başlayacakmışım.Banka komplex bir bina.Orda daha önceden çalıştığım arkadaşlarla karşılaşıp mutlu oluyorum.Onlara soruyorum benim nerde çalışmam gerekiyo diye onlarda tam olarak bilemiyor nerde çalışacağımı.Binayı dolaşıyorum.Sonra bir ara oturuyorum bir bakıyorum ayağımda çorap yok yalınayağım.Ben nasıl böyle geldim diye şaşırıyorum.Ama yanımda 4 paket yeni 1 tane de eski tiftiklen eski ten rengi tül çoraba bakıyorum hangisini giysem diye.Çorabı giyerken de pantolonumun altından eşofmanımın gözüktüğünü farkedip yine şaşırıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir iş arıyorsanız bulacaksınız. Eğer işiniz varsa, işinizle ilgili olumlu bir gelişme sizi sevindirecek ve biraz da şaşaırtacak demektir. Uzun zamandır sıkıntı çektiğiniz konular aniden hayatınızdan çıkacaklar. Rehavet dönemi de bitmiş; şimdi koşturma zamanı. Biraz hazırlıksız yakalansanız da duruma ayak uydurabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA