Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOK RÜYA GÖRMEK HAKKINDA

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ylz
Ruyamda kendimi zengin olmus biri olmus olarak goruyorum bi teknenin ustundeyim gunesleniyorum ve ayagim altinda dolu karinca surusu goruyorum beni rahatsiz ediyo canimi acitiyolar deniz giriyimde ayagimin altindan ciksin diyorum ve suya yoneliyorum bir yandan da kendime uyandigimda karinca ne demek anlamina bakiyim diyorum bilincaltimi anlamadim ama bu aralar her gece farkli ruya gorur oldum hepside birbirinden bagimsiz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Serotonin beyinde salgılanan ve vücudun çeşitli noktalarında üretilen, ruh hâlini, uykuyu, iştahı, öğrenmeyi,hafızayı, cinsel ve sosyal davranışları düzenlemeye yardım eden bir hormondur. Serotonin seviyesinin düşmesi çok rüya görmeyi sağlar. Antidepresan ve anti-anksiyete ilaçlarının birçoğu serotonin düzeyine etki eder. Bu ilaçlar salgılanan serotoninin hücreler tarafından tekrar emilmesini engelleyerek, serotonin seviyesini artırmaktadır. Vücuttaki serotonin seviyesinin artması da rüya görmeyi azaltır. Dinlenmiş bir bedende serotonin az salgılanır. Karıncalar sizi rahatsız eden insanları ya da sizi rahatsız eden düşünceleri simgeliyorlar. Bazen gerçekten tadını çıkartabileceğiniz şeylerde bile zorluklar yaşıyorsunuz sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA