Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

COK KARIŞIK BİR RÜYA'NIN RÜYASI: RÜYADA TECAVÜZE UĞRAMAK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cok karışık bir rüya
Rüyada eski patronumun tecavüzlerine uğruyordum gerçekte sevdiğim çocukla ayni yerde çalışıyordu patronum sevdiğim cocuk gerçekte beni sadece cinsel anlamda kullandı beni çok üzdü neden rüyada patronum böyle birşey yaptı anlamıyorum ve o bana bunları yaparken rüyada bende herkesten saklıyordum en son bir kağıda yazdım birine verdim ama kim olduğunu unuttum sevdigim o çocuğa vermiş olabilirim normalde gerçekte sevdiğim çocuk bana bunları yaparken ben kimseyle paylaşmadım üzüntülerimi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Berivan, eski patronunuz sadece bir sembol. Tecavüze uğramanız hakkınızın gasp edileceğini anlatıyor. Ancak rüyanın bilinçaltı olduğuna eminim. Daha önce gönderdiğin rüyalarda bu şekildeydi. Sevdiğin çocuğun seni sadece cinsel anlamda kullanması sende derin yaralar açmış. Unutamıyorsun onun yaptıklarını sana yaşattırdıklarını ve hissettirdiklerini. Bu konuda bir destek almanı şiddetle tavsiye ederim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA