Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CİNSEL ORGAN RESMİNE BAKMAK

27.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 1gbrem
Uzun zamaıdır gördüğüm rüyaları hatırlamıyorum bu rüyayı net gördüğüm için yazma isteği hissettim.loş bir ışıkta abimin cinsel organının resimlerine bakıyorum.Çok büyük olduğunu görüyorum ve çok şaşırıyorum ve sonra birden eşim ile ilişkiye giriyorum o zevk alıyor ama ben almadan eşim kalkıyor.Bende sinirlenip çıkıyorum.çıktığım yerin genelev olduğunu fark ediyorum.çıktıktan sonra sıgara ve çakmağımı unutmuşum almak için geri dönüyorum eşim yanımda yolda vaz gecip yenisini alıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinselliğin izin yeterliliği konusunda endişeleriniz var.Aslında tam olarak söylemde gerekirse cinsel yaşamınız sizi tatmin etmiyor. Bazen suçu kendinizde arıyorsunuz, bedensel yetersizliklerin buna neden olduğunu düşünüyorsunuz. Bazen de sorunun eşinizden kaynaklandığı fikrine saplanıyorsunuz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA