Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CİNSEL İÇERİKLİ RÜYALAR HAKKINDA

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yaclo
Merhaba ben biseksüel bir erkeğim erkeklerde p bayanlarda 0 ilgi duyan birisiyim..bu konuda çok rahatsız duyuyorum.benim sorum ara ara rüyalarımda erkeklerle ilişkiye giriyorum sabah kalktığımda rahatlamış spermlerim hiç çamaşırıma aktığını gördüm uyandıgımda .ama bu bir ay içinde her gece rüyamda ilişkiye girip spermlerin aktıgını görüyorum.. neden her gece görmeye başladım bu aralar .bu sabahta gördüm bir şeye işaretmi ne anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.napmalıyım?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedeniniz, hormonlarla cinsel istekler duyuyor. Aslında hormonlar sizi yönetiyor da denebilir. Elbette ki yalnızca siz değil herkes bu şekilde yaşıyor. Sizin farkınız ender görülen cinsel itilimleri hissetmek. Azınlıksınız ama yalnız da değilsiniz. Sizin gibi yaşayan binlerce insan var. Cinsel içerikli bütün rüyalar bedenin ihtiyaçları nedeniyle görülürler. Çok sık cinsel rüya görüyorsanız iki nedeni olabilir. Ya günlük yaşamınızda cinsellikle fazla ilgileniyorsunuz ya da hormonlarınız bu sıra çok sıkı çalışıyor. Ama bana sorarsınız hormonlarınızı sizin düşünceleriniz ve aktiviteniz harekete geçiriyor. Rüyalardaki cinsellikler ne iyi ne de kötü diye yorumlanamaz. Bilinçaltınız sizin doyuma ulaşacağınız biçimi seçiyor. Çok sıkıntı duyuyorsanız uyanık yaşamınızda cinsel içerikli konulara fazla eğilmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA