Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇİĞDEM'İN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

21.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çiğdem
Bir evin arka bahçesindeyim tanıdığım bir ev değil bahçe kazılmış gibi ara ara çiçekler var çömeldim toprağın üzerinde küçük bir yılan gördüm rengi kahve gibiydi sanki silkelendide rengi yeşile döndü zehirli diye düşünürken beni sağ ayağımın topuğundan ısırdı baktığımda zehir dışarı akıyordu su gibi saydamdı yılan taş duvarın dibinekaçtı bende peşinden yakalayamadım duvarda ffarklı böcekler solucanlar vardı öyle baktım sanki başım döndü gibi maddi problemlerimizin yanında kayın valide sorunları da var eşim ailesini ziyarete gidecek her gidiş gelş bizde yeni problemlere yol açıyor şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, yılan görmek aslında paraya işaret eder. Ancak ısırmadığı müddetçe :) Isıran yılan düşmanı temsil eder. Düşmanınız var. Çevrenizde size düşman birileri var. Bu aileden de olabilir arkadaş çevrenizden de olabilir. Bunu en iyi siz bilebilirsiniz. Birileri sinsice yaklaşarak size zarar vermek istiyor, dikkatli olun. Buna izin vermeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA