Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇİÇİ'NİN RÜYASI: RÜYADA MİNİBÜSÜN PEŞİNDEN KOŞMAK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen .çiçi
Yakın zamanda yakın bir arkadaşımlaerkek bir sorun nedeniyle konuşmama kararı aldık.Daha doğrusu o artık konuşmak istemediğini söyledi.Rüyamda onun elinde kalın pencere camı taşıdığını ve benimde yanımda hasta bir amca olduğunu gördüm.Üçümüz birlikte bir minibüse binecekken o binemeden minibüs hareket ediyor.Ben ona bakıyorum baya geride kalmış oluyor sonra bir anda minibüse doğru koşmaya başlayıp yetişip biniyor.Sonra bir anda aramızda yakınlaşma oluyor ben yanağından öpüyorum birlikte arkaya oturuyoruz.Ben amcaya bakmak için uzaklaşîcakken gitme diyip beni kucağına çekiyor.Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, arkadaşınızla yeni küstüğünüz için bundan etkilenmiş olmalısınız. Bu aslında haberci bir rüya değil, bilinçaltınızın bir ürünü.. Rüyada gördüğümüz cinsel içerikli arzular da gerçek yaşamda bastırılmış duyguları simgeler. Belki bu arkadaşınıza karşı bastırılmış duygularınız olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA