Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇİÇEK'İN RÜYASI: RÜYADA KARGA GÖRMEK

25.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çiçek
Rüyamda bir karga gelip sağ işaret parmağıma konuyor. Arkamda 10-15 kişilik bir kalabalık var. Kalabalıktan bir kadın ''bu karga sana neden geldi'' diyor ama bunu kıskançlık fesatlık şeklinde söylüyor. Karga ona dönüp ''Allah bana bu kişi iyi birisi git ona dedi ve ben de gelip onun parmağına kondum'' diyor. Karga sonra işaret parmağım oluyor onu göremiyorum ama parmağımın karga olduğunu biliyorum. Sonra parmağımı ısırmaya başlıyor canım acıyor. Ben de diyorum ki parmağımı ısıracağına ona bir şeyler vereyim onu yesin. Tanımadığım bir yedeyim. Sonra ceviz buluyorum parmağımı ısırmayı bırakıp onu yiyor. Cevizlerin bir tanesi güzel diğerlerinin yarısı çürük yarısı düzgündü. Sonra ceviz ağacı buluyorum biraz kurumuş gibi daha doğrusu sonbahar ayında olduğu haldeydi. Altına düşmüş bir tane cevizi elime alıyorum ona bakarken uyandım.Uzun oldu ama yorumlayabilirseniz sevinirim teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karga haber demektir. Genelde bizi rahatsız eden ve hoşumuza gitmeyen haberleri simgeler.Ceviz ise büyüklerin nasihatlarını ya da akıllıca çözümleri benimseyeceğinizi söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA