Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CHAN'IN RÜYASI: RÜYADA KEKLİK GÖRMEK

18.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen chan
Hayırlı günler benim ve annemin ruyasini yorumlyabilr msnz.annemn ruyasi: evimizde kafeste iki keklik var çok uzun süre önce ölen eski kmşum olan adam evimizde ev biraz islak çamrlu gibi sanki o keklikler o admin o kafesi aciyor serbest birakiyor keklikler Bizim bahcede gezinyordu .ben karadenize benzer ama çok daha yuksek ve yer yer karlı dağlar hoşma gidiyor ama bir tanesi tam tepemizde o kadar dik ve yüksektiki korkyordum bu bizm ustmze duser derdim sonra bir bsktim yuksek bir tepenin ustunden bir vadye bakiyorum firtina ve dolu benzer bir hava ve ibuyuk bir sel geliyor diye panige kapiliyorum digerlerinr haber veriyorum ailemdi sanki ama gercek degildi hepimiz can havlile esyamiza yuksek tepeye cikarmaya calisiyoruz ben sirtma bir cval buğday aliyorum ama bir turlu adim atamiyordum elimle suruklyerek tepeye cikiyorm digerlride bir seyler getiriyor Bizim ciktigimiz tepeden biraz daha yuksek bir tepe Vardi keske buna ciksaydik dyorum o zamn tam garanti olurdu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, anneniz ileride kendisine faydası dokunacak şeylerle ilgili haberler alacak ve bu çok hoşuna gidecek, neşelenecek.. Siz ise bir yatırım konusunda düzen tutturamamışsınız. Paranız bir çoğalıyor bir yerinde sayıyor bir azalıyor. Önemsiz ayrıntılar ve gelip geçici şeyler için endişelenmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA