Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CEREN OĞUZ'UN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Günaydın kahin hanım.Rüyamda ben, kızkardeşim ve onun 5 yaşındaki bebegi ile birlikte bir yere gelmişiz 3-4 katlı bir binanın içindeyiz devlet dairesi gibi içerde askerlerde var.bizi dışarı çıkamıyoruz çünki dışarda silahlar patlıyor .içerde askerler den birisinden hepimız korkuyoruz kafası normal olmayan ne zaman ne yapacagı belli olmayan bir tip ondanda çok korkuyoruz dışardada silahlar patlıyor çıkamıyoruzda.sonra bir gurup gençler geliyor 4-5 kişi binaya giriyorlar ama onlarda tekin olmayan yarı kafadan çatlak tipler tipler sanki içerdeki insanlara kötülük yapacaklarda fırsat kolluyorlar gibi.kardeşim bebegiyle bir odaya saklanıyor onlara ve öbür askere görünmemek için bende bir yere saklanmaya çalışıyorum yani hem dışarıda hem içeride tehlikeli durumda ne yapacagımızı şaşırıyoruz çok ama çok korktum birden uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar. Bu haberci bir rüya değil merak etmeyin. İzlediğiniz ya da okuduğunuz bir şeyden etkilenmişsiniz sanırım.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA