Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CEREN OĞUZ'UN RÜYASI: RÜYADA KAMYONUN KAZA YAPMASI

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Günaydın kahın hanım,rüyamda arkadaşımdan bir kamyon ödünç almışım ama kamyonu başkası sürüyor sürerken ufak kamyonun tepesini bir yere çarpıyor inip bakıyorum eyvah diyorum araba ödünç kaskosuda yok paramda yok ben bunu nasıl yaptıracam diyorum derken birdaha kamyona biniyorum içinde serili yataktada varmış adam tekrar sürüyor budefa önünde arabalar var onları sollayıp arabaları sıkıştırıyor daracık yerden geçmeye çalışıyor bllerek kamyonun yan tarafını sürtüyor ,yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada kamyonun kaza yapması..Bir başkasının şirketini ya da parasını, malını siz yönetmeye çalışacaksınız ya da belki çalışıyorsunuz. Bununla ilgili sorunlar var çünkü sizin için çalışan biri yeterince tecrübeli, eğitimli değil. Dikkat edin, bu aralar başkalarının işlerine pek karışmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA