Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAYTRYAKİSİ'NİN RÜYASI: RÜYADA DAĞ EVİ GÖRMEK

28.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
MerhabaRüyamda dağ evi gibi bir tek köy evi çocuklarımla kalıyorum iki kanepe yan yana ölen dedemle ananeminmiş içeride soba yanıyor birileri geliyor burada ıssız nasıl kalıyorsun diye şaşırıyorlar içerisi sıcak,aslında az kömür atmıştım diyorum sobayı gösteriyorum bir oda büyüklüğünde soba içinde dev kömürler var yanıyor babam burada kalamazsınız gelip sizi alacam diyor babam geldiğinde içerden kapıyı kilitliyorum çocuklarımla saklanıyorum gitmemek için, topraktan yer altında sınıfta buluyorum kendimi sırama geçiyorum elimde iki tane beyaz kermes çekiliş kartı ve sıramda dolu kabarık siyah cüzdanım var.3 çocuk annesiyim evdeyimYorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Bu aralar böyle bir evde kalmayı istiyorsunuz sanırım. Hayal ettiğiniz yaşamı rüyanızda görmüşsünüz. Kermeste olmanız ortak bir iş yapacağınızın işareti.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA