Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSUN'UN RÜYASI: RÜYADA SAÇ KESTİRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansun
Rüyamda kuaoferdeyim saçlarım omuz hizasından az aşağıda olmasna rağmen kuaofee saçımı değişik bir model yapmış kısa bir şekilde katlı güzel bir saç modeli olmuş bende boyuna bakıyorum diyorum az giitmis saçım diyorum oda hayır kestim baya dedi ama çok kısa bir saç modeli olmustu ve kendini beğenmis idim sanki rengi farklı geldi ama emin degilim o konuda.sonra ben dis icinde doktora gitmişim doktor bana estetik yapmış galiba üst dişlerime birşeyler yaptı kesti galiba düzeltme gibi bir durum oldu hatta diyorum estetik için normal mi bu ay diye tarihe de bakayım diyorum ama olsun artık yaptırdım diyorum sonra kardeşlerime haber veriyorum kızlar ben değişik birşeyler yaptırdım halim keyfim yerinde ama söylerken akşam vakti imiş bide .ama diyorum 150 orası 150 orası tuttu dedim sonra kardeşim yanıma gelmiş kız kardeşim sokaklarda yürüyorduk bir yere gidiyorduk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Cansu, yolla ilgili bir işiniz sonuçlanacak. Alışkın olmadığınız bir yöntemi denemek işinize yarayabilir. Genel olarak rüyanıza baktığımda aslında kendinizde yaptığınız değişiklikleri görüyorum. Kendinizden memnun değilsiniz ve bunun için farklı şeyler yapmak istiyorsunuz. Yeni bir tarz yeni bir siz ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Deneyin ve nasıl olacağını görün derim :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA