Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSUCN'UN RÜYASI: RÜYADA GELİNLİK GİYMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansucn
Rüyamda dugunum varmis normalde hayatımda biri yok ama düğün salonunda resim çekiniyorum ve kuzenlerim amcalarim var ama aramız yok onlarla ama onlar ile resim çekindik ben gelinlikle idim sonra takı merasimi oldu konuşmadigim amcamın oğlu belime kuşak bağladi beyaz ve orada dua okudu sonra üç kişi çeyrek taktı galiba tam net bilemedim sonra kardeşime diyorum kimse birşey takmadi düğün yarın diye mi acaba diyorum kalabalık idi salon oynama felan görmedim sadece üzerimde gelinlik vardı sonra yarın düğün olacağı için biz alışveriş yapmayı geç yapmışız ve annemler babamlar kardeşlerim için kıyafet bakmaya gidiyoruz annem hatta geç geldi elinde peynir var galiba komşuya verecekmis yolda giderken de tilki mi ne var ama ben görüyorum sadece bize zararı yok ama görünce ben geçmekten korkuyorum bir erkeği kovalayıp duruyor genç bir erkek idi sanırım .Esra kardeşim nişanlı ama onun düğünü de ertelendi diyorum bir yandan ben düğün yaptığım için bir yandan da borçlar var nasıl düğünü yapacğım ddm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Cansu, gelinlik giymek, sosyal çevrede ön plana çıkacağınızı haber verir. Ancak bazı dedikodulu durumlarda var. Altın görmeniz bunu simgeliyor. Bazı kısmetler sorunlu ve dedikodulu. Bu bilinçaltı rüyası da olabilir, evliliğe dair korkularınız olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA