Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSUCN'İN RÜYASI: RÜYADA YUNUS BALIĞI GÖRMEK

05.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansucn
Rüyamda deniz de iskele gibi değil de küçük öyle yere yakın şerit vardı bende üzerinde geçiyorum sonra dengeyi kaybediyorum denize girmiş oluyorum erkek de var ama bilemedim kim sonra denizin ortasında erkekler ada da değil taş birikintisi oluyor ya öyle yüzen erkekler oraya çıktı orada ise uyuyan yunus balığı varmış çocuklar geri çekildi denize girdi ama biz kendimiz sanıyoruz insanlari sonra onlar da bizim pesimizden geldi 5 tane yunus balığı camera aldık ve eve gidince ben erkek kardeşim diye biliyorum küçüklüğü ama ona yunus balıklarını gösteriyorum yunus baliklarin hoşuna gidiyor buluyorlar kardeşim de komiklik yaptı sonra onlar ile tanıştık ikisi bayan ismi söyledi bizimle konuştular
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Cansu. En güzel rüyalardan biri de yunusların süslediği rüyalardır. Yunuslar bizim ilahi rehberlerimiz ve koruyucularımızdır. Bu rüya size gelen kısmetleri anlatıyor ve onları ilahi rehberleriniz koruyorlar. Çok bereketli bir sürece giriyorsunuz, değerlendirmeye bakın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA