Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSUCN'İN RÜYASI: RÜYADA YERE DÜŞMEK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansucn
Günaydın rüyamda kardeşim ben ve Esra'nın sözlüsü kıyafet bakıyorlar düğün alışverişi gibi yüksek hafif bir merdiven gibi bir yere çıkmışlar Esra indi bende inerken yere düştüm kafamı vurdum sonra oradaki mağaza da kafama buz koydum sonra doktor istedim basimi vurduğum için sonra kızlar varmış arkadaşlar onlarda doktora soruyorlar ama ağlıyorlar bende ne oldu dedim söyleyin bana birşey yok diyorlar bende söyleyin deyince doktor ölüyorsun dedi başımı vurduğum kuma yada toprak gibi yere düştüm yani basım ummadık yerde oldu yere vurmam sahil ya kumsal gibi bir yerdi deniz vardı gibi geldi bana
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, çok karışık yazdığınız için anladığım kadarıyla yorumlayacağım. Bundan sonraki rüyalarınızda daha anlaşılır cümleler yazarsanız ben de ona göre yorumlarım:) Alışveriş yaparken arkadaşınızın inip sizin merdivenlerden düşmeniz bir anlık hatayı simgeliyor. Bir anlık hata sosyal konumunuzu ya da kariyerinizi tehlikeye atabilir. Aman dikkat, canınız yanmasın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA