Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSUCN'İN RÜYASI: RÜYADA NİŞANLANMAK

21.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansucn
İyi geceler rüyamda nişanim oluyormuş normal de bekarım ilişkim yok saçlarımi yaptırmisim toplu değil ama düğünde toplarım demişim sonra evdeyim ilk baş oda gibi bir yerdeyim müzik çok açılmış az sesi kisin diyorum sonra dans müziği çaldi seslendiler bende çıktım damat kim göremedim sonra teyzemleri fark ettim resim çektiyorlar anne tarafı var genelde etrafımda sonra normal karşılık oynuyoruz vs amcamlar da halay çekiyor anne tarafı ile amcamlar ile de pek aram yok yani nişan gibi eğlencem de Varmışlar sonra yer sofrası yapmış annem yemek de amcamlar masa gibi bir yerde yiyor bizde yerde annem ben kardeşlerim bide arkadaşım var galiba ama başka kimse yok annem kurufasulye yapmış onu yiyorduk hepimiz ama bana da az kalmış daha yok mu diyorum elbisem de kırmızı idi bir yandan kardeşim de amcamlar laf diyordu sesli içinden duymadılar aramız yok diye Elbise kırmızı saçlarım da arkadan toplanmış idi oradakilere de video resim çek dedim ama bir yandan salon sanıyorum ilk öyle çıktım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nişanlanmak.. Nişan, mutluluk verecek bir fırsat yakalamak anlamına gelebilir. Bir teklif alabilirsiniz. Bu iş anlamında da olabilir eş anlamında da. Çünkü bu tarz rüyalar bazen görüldükleri gibi çıkabiliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA